Koszt dostawy

 

Dostawa towarów :

 

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

 

Klient posiada możliwość wyboru sposobu dostawy towaru. Dostawa zamówionych towarów odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich lub odbioru osobistego z siedziby Sprzedawcy.

 

Koszty dostawy ponosi klient. Koszty wysyłki (dostawy ) naliczane są zgodnie z cennikami firm kurierskich i zależą od wagi i rozmiarów przesyłki, wyboru sposobu dostawy, od wybranej formy płatności. Dla przesyłek o wadze powyżej 30 kg koszt dostawy uzależniony jest : od wagi i odległości miejsca dostawy od siedziby Sprzedawcy. Zamówione produkty wysyłamy firmą kurierską .

 

  • paczka do 20 kg          19,50 zł
  • paczka do 30 kg          35,00 zł
  • Przesyłka powyżej 30 kg - wycena indywidualna zgodnie z Regulaminem.

 

Odbiór osobisty – dostawa nieodpłatna

 

Odbiór osobisty w siedzibie sprzedawcy jest możliwy po uprzednim ustaleniu terminu odbioru.

 

Przy odbiorze osobistym przez Klienta lub przez wskazaną przez niego osobę inną aniżeli przewoźnik, towar wydawany jest w opakowaniach jednostkowych. Załadunek towaru w takim przypadku jest po stronie Klienta.

 

Dla towarów łatwo tłukących się ( szkło, ceramika, porcelana itp. ) Sprzedawca zaleca wysłanie towaru z adnotacją ostrożnie i jako przesyłka niestandardowa. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone przez Sprzedawcę.

 

Informacje o kosztach dostawy znajdują się przy danym towarze. Klient dokonuje wyboru sposobu i akceptuje koszt wysyłki podczas składania zamówienia.

 

W przypadku zamówień niezrealizowanych z winy Klienta, a w szczególności w przypadku nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówionego towaru, podania błędnego adresu lub kodu pocztowego Sprzedawca zastrzega sobie prawo obciążenia Klienta kosztami poniesionymi w związku z realizacją zamówienia oraz rzeczywistymi kosztami transportu towaru, w tym transportu zwrotnego.

 

Główne marki
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl