Czas realizacji zamówienia

Termin realizacji zamówienia :

Przy produktach wystawionych do sprzedaży w e-Boutique French Touch podawana jest dostępność towarów.

Termin realizacji zamówienia wynosi od 5 do 30 dni roboczych licząc od dnia potwierdzenia zamówienia przez Sprzedawcę.

Wyjątek mogą stanowić zamówienia na towar aktualnie niedostępny, wówczas przy produkcie jest informacja - Towar na zamówienie. W tym przypadku termin realizacji może zostać wydłużony przez Sprzedawcę ( w indywidualnych przypadkach nawet do kilku tygodni) o czym Klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

Z uwagi na indywidualny charakter oferowanych towarów Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości zrealizowania zamówienia z przyczyn niezależnych od Sprzedawcy. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia Sprzedawca niezwłocznie poinformuje o tym Klienta.

W przypadku większych zamówień Sprzedawca zastrzega sobie prawo do realizacji ich w osobnych partiach.

Odbiór towaru musi zostać potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Klienta przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia towaru.

Odbierając towar Klient jest zobowiązany do sprawdzenia czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu i czy dostarczony towar jest zgodny z zamówieniem.

Główne marki
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl